Doktor PR Ajansı Neler Yapar?

Doktor PR Ajansı Neler Yapar?

Doktorlar için özel olarak geliştirdiğimiz pazarlama stratejilerimizle hasta sayınızı ve bilinirliğinizi arttırabilirsiniz. Doktor PR ajansı olarak belirtmek isteriz ki sağlık sektörü hazırlanan tanıtım çalışmaları büyük hassasiyetle yürütülmelidir. Tanıtım çalışmalarınızda iyi niyetle ama yanlış kullanılan bir ifade itibarınızı zedeleyebilir ve hukuksal zeminde sizi zora sokabilir, bu nedenle doktorlar için pr çalışmaları hedef odaklı içerik üretmek, toplumsal bilgilendirme yapmak gibi yeteneklerini kanıtlamış profesyoneller tarafından yapılmalıdır.

PROFESYONEL WEB TASARIM ve SEO HİZMETİ


İnternet siteniz, hastalarınızın sizi birinci ağızdan tanımak için bakacakları ilk yerdir. Sitenizin kullanışlılığı, derli toplu ve kolay erişilebilir olması yeni hastalar kazanmanız için önemli bir noktayı teşkil etmektedir. Sağlık reklam ajansı Doktor PR olarak; modern web standartlarına uygun, profesyonel ve dinamik internet siteleri hazırlıyoruz. Arama motoru optimizasyonu anlamına gelen SEO çalışmalarıyla branşınızla ilgili aramalarda üst sıralarda konumlanmanıza yardımcı oluyoruz.

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ


Doktor PR ajansı olarak var olan hastalarınızla ilişkilerinizi güçlendirecek, yeni hastaların ise sizi tanımalarını ve tercih etmelerini sağlayacak tamamen size bir sosyal medya stratejisi hazırlıyoruz. Çalışmamızın başında oluşturulan haftalık, aylık ve yıllık aksiyon planımız doğrultusunda bilgi birikiminizi, tedavilerinizi profesyonel çalışmalarla destekliyor, düzenli aralıklarla sosyal medya hesaplarınızı güncelliyoruz.

Sağlık iletişim ajansı Doktor PR ekibi olarak yaptığı işi seven, inovatif, yenilikçi, dinamik ve profesyonel kadromuzla kurulduğumuz günden bugüne yaptığımız her işe aynı özveri ve değer katma çabasıyla yaklaştık ve çok sayıda başarılı projeye imzamızı attık. Başından beri sürecini yönettiğimiz tüm projelerde müşterilerimiz için hem onlarla, hem de işi yapacak olan ekiple birlikte oturup en doğru kararı en doğru şekilde dinleyerek, konuşarak ve yaptığımız işi severek gerçekleştirdik.


Doktor PR
0850 840 16 84
Telefon
Söğütözü Mah.
2171. Sok 2/C Çankaya – Ankara
0850 840 16 84
WhatsApp WhatsApp Hattı